Własna marka odzieżowa

Jeszcze kilka lat temu marzenie o własnej marce odzieżowej miał prawie każdy z nas.
Te marzenia mogli zrealizować tylko Ci, co mieli troszkę bardziej zasobny portfel od przeciętnego Kowalskiego. Jednak świat biegnie do przodu i to co kiedyś było na półce dla wybranych, teraz jest dostępne praktycznie dla każdego, a szczególnie dla tych co mają odwagę i sporą wyobraźnię do stworzenia własnego biznesu.

Łatwość urzeczywistnienia swojej marki zawdzięczamy dużo prostszym dostępem do kreatorów, drukarni czy hafciarni, które w dość szybkim czasie zrealizują nasze projekty. A co jest jeszcze lepsze, że nie trzeba już zamawiać stokowych ilości. Można wykonać nadruk już od jednej sztuki. Tak działa chociażby nasz kreator Fanatyk. Potrzebujesz tylko jednej koszulki z własnym wzorem? Nie ma z tym żadnego problemu, możesz wykonać pojedynczych koszulek z rożnymi wzorami ile dusza zapragnie. Jeśli zapytasz “jaki będzie czas realizacji?”, to powiemy Ci że szybciej niż myślisz.
Nie trzeba czekać tygodni na zrealizowanie naszego zamówienia, teraz wszystko będzie gotowe w zaledwie kilka dni.

No dobrze, masz pomysł, masz produkt i co teraz?

Jeśli nie jesteś jeszcze influencerem, to możesz bez konieczności inwestycji rozpocząć swoją przygodę na takich kanałach jak Tik Tok, YouTube, czy założyć swój własny blog.
Większe koszty będą, jeśli myślisz o budowie profesjonalnego sklepu internetowego.
A jeśli martwisz się, że na rynku jest już dużo marek odzieżowych, to spokojnie według nas zawsze jest miejsce na markę z czymś zupełnie nowym, co jest świeże, oryginalne i po prostu Twoje. Zaskocz wszystkich i pokaż światu swoje projekty, które do tej pory ukrywałeś w czeluściach swojego komputera 🙂

W kolejnym etapie rozwoju, kiedy włożysz dość pracy i wypromujesz skutecznie swoją markę odzieżową, to naturalnym punktem będzie narastająca ilość zleceń. 
W takim momencie bardziej opłacalne cenowo będzie zamówienie hurtowe, które również będziesz mógł złożyć u nas.

Napisz na info@printexpress.pl i podaj jakie ilości potrzebujesz, załącz grafikę, a my zrobimy odpowiednią wycenę.

A co z metkami, hangtagami czy innymi małymi wizytówkami Twojej firmy, które jak się później okazuje są niezbędne do pełni szczęścia każdego kto wie, że diabeł tkwi w szczegółach? My podnosimy rękę i mówimy – spokojnie, możesz te wszystkie potrzeby zlecić również nam. Dla nas to chleb powszedni, pomożemy Ci.

Jeśli nadal jesteś głodny wiedzy, to przeczytaj nasz wcześniejszy artykułu: https://printexpress.pl/stworzyc-wlasna-marke-odziezowa-poradnik-krok-kroku/

Powodzenia!

Qptu